Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освіти    Дібрівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -  дошкільний навчальний  заклад» Роменської районної ради Сумської області підпорядковується відділу освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області, через який здійснюється управління та фінансування. Заклад засновано у 1972 році як Дібрівську десятирічну середню школу, у 1991 – у Дібрівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а у 2004 році - у заклад нинішнього типу.

   Форма власності – комунальна.

   Дана будівля НВК прийнята в експлуатацію у 1972 році. Земельна ділянка, на якій побудована школа, котельня, два підсобних приміщення та льох (крім будівель є спортивний майданчик та ігровий для вихованців ДНЗ) становить 2 га.

   Станом на 1 вересня 2018 року до першого класу були залучені всі діти, яким виповнилося 6 років. У НВК на кінець навчального року навчалося 72 учні, всі атестовані, та 21вихованець ДНЗ.

   Документи про освіту отримали:

  • свідоцтво про базову загальну середню освіту (звичайного зразка) – 9;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту (з відзнакою) – 1;
  • атестатів про повну загальну середню освіту (звичайного зразка) – 3;
  • атестатів про повну загальну середню освіту (з відзнакою) – 0;
  • золоті медалі – 0.

   Нагороджений Похвальним листом 1 учень НВК. Всі учні 1-10-х класів переведені до наступного класу. Учні 1 класу оцінювалися вербально –6 чоловік.